Napíšte M. Boháčovi
Zobraziť menu Skryť menu

RECENZIE

Najlepšie referencie sú tie od spokojných klientov. Prečítajte si aktuálne recenzie na estetické zákroky doc. M. Boháča uverejnené na odbornej platforme Estheticon.

Zmenšenie prsníkov


“Zmenšenie prsníkov, Bratislava, MUDr. Boháč -...”

29.10.2020 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Dakujem pan umelec! Od prveho stretnutia som nadobudla pocit, ze som v spravnych rukach. Preto neboli ziadne obavy a po par bolestivych dnoch a prebdenych noci, na ktore som rychlo zabudla sa mi vratil usmev na tvar o to vacsi. Pristup lekara a starostlivost celeho timu je neskutocna a profesionalna. Este raz vdaka, ze robite ludi krajsimi a stastnejsimi. Ja rozhodne som!
Abdominoplastika (Operácia brucha)


“Operácia brucha, Bratislava - MUDr. Boháč -...”

19.10.2020 | Poslané od zuzumb z Zilina, Slovenská republika (SK)

Operáciu som podstúpila minulý rok.Pán doktor mi všetko vysvetlil. Zodpovedal na všetky moje otázky😊Operácia ako aj zotavenie prebehlo vporiadku.Starostlivosť na vysokej úrovni.A výsledok úžasný🤩😍som veľmi spokojná.
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)


“MUDr. Boháč - spadnuté viečka, Bratislava -...”

12.10.2020 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Mala som spadnuté viečka, po rokoch mi to začalo prekážať. Moje videnie sa zhoršovalo a na večer som cítila silné pálenie očí. Rozhodla som sa navštíviť pána doktora Boháča. Je to veľmi milý a ústretový lekár. Trpezlivo odpovedal na všetky moje otázky a svojim prístupom veľmi rýchlo ovplyvnil moje rozhodnutie. Dnes viem, že bolo správne. Moje videnie sa zlepšilo a ustúpilo aj pálenie očí a čo je podstatné, moje viečka dnes vyzerajú prirodzene. Vrelo odporúčam pána doktora všetkým, ktorí váhajú a nevedia sa rozhodnúť.
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)


“Operácia viečok doc. MUDr. M. Boháč Bratislava”

25.08.2020 | Poslané od Alea z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Prácu pána doktora Boháča sledujem už dlho. Slogan "chirurg povolaním, umelec srdcom" ho absolútne vystihuje, preto som operáciu viečok zverila práve jemu. Od prvej konzultácie bol prístup pána doktora a jeho asistentiek veľmi príjemný a profesionálny. Vysvetlil mi, ako bude zákrok prebiehať a nastavil mi očakávania ohľadne výsledku. Zákrok na klinike bol bezproblémový, sestry boli milé a nápomocné. S výsledkom som nadmieru spokojná - moja tvár posobí veselšie, viečka neťažia a navyše to vyzerá neskutočne prirodzene. Po 10 dňoch od zákroku si v práci nikto nič nevšimol, kolegovia iba konštatovali, že po dovolenke vyzerám sviežo a oddýchnuto. Naozaj skvelá práca pána doktora a celého jeho tímu. Srdečne ďakujem.
Abdominoplastika (Operácia brucha)


“Kombinovaný zákrok korekcia diastazy +...”

25.08.2020 | Poslané od Janey z Bayern, Německo (DE)

Koncom februára som podstúpila kombinovaný zákrok - korekcia diastazy + Abdominoplastika Dr. Boháč mi všetko podrobne vysvetlil, je vidno, ze je skúsený plastický chirurg. Veľká vďaka patrí pánovi doktorovi a celému tímu za profesionálny a ľudský prístup. Kontroly boli kvôli pandémii COVID 19 možné len cez internet a telefonicky. Aj napriek malým komplikáciám počas rekonvalescencie sa všetko výborne zahojilo a s výsledkom som veľmi spokojná, pána doktora môžem iba odporučiť. Je to veľmi príjemný, ústretový človek, ktorý vie čo robí.
Všetky recenzie nájdete na → www.estheticon.sk

Zákroky