Napíšte M. Boháčovi
Zobraziť menu Skryť menu

RECENZIE

Najlepšie referencie sú tie od spokojných klientov. Prečítajte si aktuálne recenzie na estetické zákroky doc. M. Boháča uverejnené na odbornej platforme Estheticon.

Rekonštrukcia prsníka


“Rekonštrukcia prsníka, MUDr. Boháč, Bratislava,...”

28.07.2021 | Poslané od Simona26 z Zilina, Slovenská republika (SK)

Pán doktor je úžasný odborník na úrovni. Jeho práca je vysokokvalitná a zmení Vám život :o) . Prístup mal veľmi príjemný, ako aj vystupovanie. Veľká ochota z jeho strany a hlavne profesionalita a odbornosť na vysokej úrovni. Vytvoriť dva prsníky nie je až také "umenie". Ale vytvoriť jeden, aby pasoval k tomu pôvodnému je naozaj náročné. Môžem povedať, že dopasoval môj zdravý prsník k implantátu jedinečné. Som maximálne spokojná a vďačná.Výhoda je, že pri jednom zákroku v úplnej anestéze si môžete dať vylepšiť čo len chcete. Zobudíte sa a ešte dokonalejšia ako pred tým. Vrelo odporúčam, rýchlosť, precíznosť, profesionalita a láskavosť. Všetky cechy odborníka spojené s úžasným ľudským prístupom. Ďakujem že nám ženám meníte život a dávate druhú šancu cítiť sa opäť krásne.
Operácia gynekomastie


“Operácia gynekomastie, MUDr. Boháč, Bratislava,...”

14.07.2021 | Poslané od Pavol z Bratislava, Slovenská republika (SK)

U pána doktora Boháča som absolvoval operáciu tzv. pseudogynekomastie. Tento problém mi spôsoboval komplexy zhruba od puberty. Po dlhšom uvažovaní som si nakoniec dohodol konzultáciu.Konzultácia prebieha vo veľmi priateľskej atmosfére, pán doktor je veľmi ústretový a prípadny strach a nervozita opadnú hneď, ako vstúpite do ordinácie. Samotný zákrok prebehol bez problémov, zotavenie po zákroku je tak isto pomerne bez komplikácii, hoci si vyžaduje určitý čas nedá sa urýchliť. Ak nepracujete manuálne a nedvíhate v práci ťažké predmety tak ste prakticky okamžite späť v bežnom živote. Samozrejme určitý čas bez cvičenia a podobných aktivít. Nosenie kompresnej vesty nie je tak isto extra obmedzujúce, ja som ju napr. pri cvičení pre lepší pocit nosil aj cca 7 8 týždňov po zákroku. Zmenu si takmer okamžite všmili aj ľudia v mojom blízkom okolí. Celkovo prístup, odbornosť a kvalita je na svetovej úrovni. Páni nečakajte, doslova za deň sa vám zmení kvalita života o 180 stupňov, a verte, že život s tukom zaliatými mužskými prsiami nie je naozaj príjemný. Veľa šťastia všetkým a pekný deň :)Palo
Zmenšenie prsníkov


“Zmenšenie prsníkov, MUDr. Boháč, Bratislava,...”

12.07.2021 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Bratislava, Slovenská republika (SK)

Pán docent je špičkový odborník a navyše veľmi príjemný človek.Celý proces počínajúc od konzultácie,cez samotnú operáciu a následnú pooperačnú starostlivosť prebehol na vysokej úrovni.Výsledok mojej operácie je ešte lepší ako som očakávala.Som veľmi spokojná a rozhodnutie podstúpiť zmenšenie prsníkov práve u pána docenta vôbec neľutujem.Špeciálna vďaka patrí aj asistentke Lucke a celému tímu!
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)


“ Zväčšenie pŕs implantátmi B-lite-285ml, MUDr....”

11.07.2021 | Poslané od Katarína z Bratislava, Slovenská republika (SK)

U pána doktora som podstúpila zväčšenie pŕs implantátmi B-lite, 285 ml, pred necelými 2 rokmi. Termín OP som si zvolila dva mesiace od konzultácie. Veľkým plusom je klientský servis, v rámci ktorého je možné zabezpečiť si aj predoperačné vyšetrenia, všetky informácie a termíny zabezpečuje asistentka. Deň operácie sa niesol vo veľmi pokojnej atmosfére. Starostlivosť sestričiek bola výborná.S výsledkom OP som spokojná, bolesť pár dní po je znesiteľná. Pana doktora odporúčam, je to príjemný človek, s pacientom komunikuje. Za dôležitú považujem aj následnú starostlivosť v podobe pravidelných kontrol. Cena vrátane predoperačných vyšetrení a 2 ks pooperačných podprseniek bola do 5 000 EUR.
Operácia uší (Otoplastika)


“Operácia uší u 5-ročnej dcérky, MUDr. Boháč,...”

11.07.2021 | Poslané od LuciaHaring z Trnava, Slovenská republika (SK)

Dcérka má 5 rokov a má nastúpiť v septembri do školy. Od malička je odstavali uška, nechcela som aby v škole zato trpela. Tak som sa rozhodla pre zákrok. Boli sme na 3 miestach kde robia uska, ale jediný profesionálny prístup bol u pána Dr. Boháča. Takýto prístup k dieťaťu som veľmi dlho nevidela. Nato ze dcéra nemá rada doktorov, ihly… (celiakia, tak už si zažila) nemá žiadne zle spomienky a práve naopak je šťastná ze uska sú krásne. Zákrok bol len pomocou “naladovky” potom sme išli domov. Ona skôr má zo zákroku zážitok “ako si pán doktor na operačnej sále spieval Smejko a tanculienka” čože môže len odporučiť aj z pohladu dieťaťa, ze nemala vôbec pocit zo stratu a z pohladu rodiča ešte aj krásny výsledok. Ďakujem
Všetky recenzie nájdete na → www.estheticon.sk

Zákroky