Schreiben Sie an M. Boháč.
Zobraziť menu Skryť menu

BEWERTUNGEN

Die besten Referenzen sind diejenigen von zufriedenen Klienten. Lesen Sie aktuelle Bewertungen zu den ästhetischen Eingriffen von M. Boháč auf der fachbezogenen Plattform Estheticon.

Liposukcia laserová - SmartLipo


“Slimlipo brady, brucha, vnútornych stehien a...”

19.02.2019 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Zilina, Slovenská republika (SK)

Pôvodne som išla iba na konzultáciu Slim Lipo brady a som 10 dní po liposukcii brady, brúška, vnútorných stehien a kolien! To je výsledok bezhraničnej dôvery k pánu doktorovi: NAJLEPŠÍ PROFESIONÁL a najľudskejší slovenský odborník v v plastickej chirurgie, úsmev ktorý ho sprevádza kompletizuje jeho výnimočnú osobnosť bez samoľúbosti, nafúkanosti...100 % výsledok je tak krásno-úžasný, že toto bol najkrajší darček k môjmu odchodu do dôchodku, ľutujem jediné, že som to nespravila skôr ...z celého srdca VĎAKA doc. Mudr. BOHÁČ PhD...ďakujem každému čo sa podieľal na mojom zákroku... Vaša pacientka Anna
Abdominoplastika (Operácia brucha)


“Ploché bruško od MUDr. Boháča ”

22.05.2018 | Poslané od Helisana z Trnava, Slovenská republika (SK)

Po 3 sekciách a jedenástich rokoch od narodenia posledného dieťaťa som sa konečne odhodlala riešiť svoje brucho. Jednak ma už nebavilo vysvetľovať všetkým, že nie som tehotná, len mi visí brucho a ďalším dôvodom bolo, že moja diastáza bola nielen estetickým ale aj zdravotným problémom, ktorý sa časom mohol ešte zhoršiť. To, že som sa nakoniec rozhodla konečne si to nechať urobiť, bolo aj vďaka MuDr. Boháčovi, ktorými trpezlivo vysvetlil priebeh operácie aj čo môžem očakávať od rekonvalescencie tak, že som pochopila, že to zvládnem. Pravdupovediac myslela som si, že to bude viac bolieť a že to bude horšie než to v skutočnosti bolo. Prvý deň po operácii moje bolesti boli také mierne, že som nepotrebovala žiadne analgetiká. Keďže sa profesionálne zaoberám aromaterapiou, pomáhala som si iba esenciálnymi olejmi na tlmenie bolesti. Keďže pán doktor aj ošetrujúca sestrička mali neuveriteľne tolerantný prístup k mojim metódam samoliečenia, olejčekmi som si pomohla aj proti kašľu po narkóze, ktorý nie je veľmi príjemný s čerstvo porezaným bruchom, a tiež proti napínaniu na zvracanie. Tie dva dni, ktoré som strávia v nemocnici boli svojím spôsobom poučné aj zábavné, keďže som mohla zapojiť svoje poznatky z aromaterapie, ktoré som predtým používala na bežné mierne zdravotné záležitosti v rodine, aj na reálny pooperačný stav. Keď som išla domov, pokračovala som v aromaterapeutickom protokole, ktorý som si vytvorila na ochranu proti infekciám a keďže som nechytila žiadnu bakteriálnu ani vírusovú infekciu (v pooperačnom stave počas chrípkového obdobia), predpokladám, že to bolo úspešné. Ďalším bodom mojej pooperačnej ságy bolo hojenie jazvy. Moja jazva sa tiahne od boku k boku a vďaka expertíze Mudr. Boháča ju mám nádherne, takzvane až "gaťkovo" nízko, čiže kľudne môžem aj do bikín, nieže by som chcela, ale minimálne sa odvtedy oveľa viac obzerám v zrkadle. je to preto, že mám úplne nádherný pupok a ako si sama hovorím, som nádherne tvarovaná a veľmi príjemná na pohľad - minimálne čo sa bruška týka. Keďže ako som spomínala, k prírode mám pomerne väčší vzťah než ku klasickej farmácii, nemala som poňatia, či som na niečo z chemickým prípravkov alergická, čo som si potom mohla 4x overiť, keď sa mi 4x spálila jazva v mieste nalepenej náplaste. Vďaka MuDr. Boháčovi v súčasnej jazve nemám po týchto zážitkoch ani stopy, lebo mi znovu zošil jazvu tak, že je krásne tenká. Jazvu si priebežne masírujem a premasťujem zmesou, ktorú som si na tento účel vytvorila a pán doktor zhodnotil, že vyzerá vzhľadom na dobu ktorá uplynula od operácie veľmi dobre. Môj život po operácii sa zmenil k lepšiemu natoľko, že mi všetky kamarátky (a možno nielen ony) závidia postavu a ja som dostala novú chuť do života. Začala som cvičiť - plávam a skáčem na trampolíne a veľmi ma to baví. S radosťou pozorujem ako sa moje telo spevňuje - myslím, že tak super telo som nikdy nemala (čo sa týka bruška, tak to viem určite).
Abdominoplastika (Operácia brucha)


“40 roků, ploché břicho”

22.05.2018 | Poslané od Helisana z Trnava, Slovenská republika (SK)

Po jedenástich rokoch od pôrodu posledného dieťaťa som sa konečne odhodlala na riešenie svojej diastázy a umbilikálnej hernie. Kvôli operácii som zhodila 18 kíl. Operácie som sa bála viac, než bolo potrebné, pretože bolesť bola skutočne dobre znesiteľná a výsledok je taký, že by som to kľudne podstúpila znova. Pán doktor Boháč mi nielenže vytvoril nádherné ploché bruško, ale po celú dobu rekonvalescencie, či už priamo v nemocnici, ale aj po tom na kontrolách mal nádherný ľudský prístup a pochopenie aj k mojim občas neštandardným metódam samoliečenia. Nemám totiž vzťah k chemickým prípravkom bežne používaným v zdravotníctve a radšej používam prírodné prostriedky - inklinujem hlavne k bylinkám a esenciálnym olejom. Keďže som s bežnými zdravotníckymi prostriedkami predtým neprišla do kontaktu, až tam som zistila, že mám alergiu na náplaste, ale aj to sme spoločne zvládli a dnes sa teším z krásneho bruška, ktoré mi moje okolie neustále pochvalne komentuje.
Zväčšenie prsníkov implantáty B-Lite


“B lite implantáty - pocit ľahkosti”

10.05.2018 | Poslané od Mb123 z Nitra, Slovenská republika (SK)

zákrok som absolvovala pred 2 mesiacmi, minimálna bolestivosť skôr ako svalovka, skvelé hojenie, pocit ľahkosti, žiadne obmedzenie, vynikajúca starostlivosť lekára aj personálu, implantáty mám okrúhle pod žľazou , pri operácii mi pán doktor urobil korekciu pŕs kvôli poklesu, vloženie implantátov cez bradavku plus úprava - zmenšenie dvorca, výsledok SKVELÝ
Abdominoplastika (Operácia brucha)


“Completely satisfied with my Abdominoplasty”

20.02.2018 | Poslané od Registrovaný užívateľ z Viedeň, Rakúsko (AT)

When I decided that I wanted to have Abdominoplasty, I did not know of a recommended surgeon. After a lot of Internet research about the process, normal results, possible problems and how to select a surgeon, I found a recommendation to use an International society of aesthetic plastic surgery (isaps.org) registered surgeon. Because I am living in Vienna, Austria, I was considering surgery in Budapest (4 hours by train) or Bratislava (1 hour by auto). I submitted requests for information, including cost to several surgeons and received two responses. The surgeon in Bratislava was Dr. Martin Boháč and when I met with him I found him to be professional and honest with regards to what I could - and could not - expect in terms of results. The medical hospital is new and well kept. All of the staff I dealt with (anesthesiologist, nurses, aides) were all very professional, competent, and friendly. The surgery and anesthesia was performed without any problems and there surprisingly little discomfort afterwards. My surgery was performed five months ago and while I understand that healing takes a year, I am satisfied with the results at this point and I am happy that I decided to have the surgery.
Alle Bewertungen finden Sie auf → www.estheticon.sk

Eingriffe