Napíšte M. Boháčovi
Zobraziť menu Skryť menu

PRESS

Použitie vizuálov online je podmienené uvedením správnych kreditov.
Ak chcete robiť profil o doc. M. Boháčovi v printovom médiu, pošlite prosím email so žiadosťou o fotografie v press kvalite.

Downloads

Portrét M. Boháč

Portrét


Logotyp


Klinika
 

MÉDIÁ

Markíza TV
M. Boháč v Extrémnych premenách

Úspešná reality šou na Markíze pokračuje druhou sériou. Každý z dielov je kronikou jednej ľudskej cesty za hľadaním svojho strateného ja a nového šťastia. Zmeniť vzhľad a životný štýl, dosiahnuť obrovskú fyzickú premenu, sa snaží dvanásť Slovákov. Vytúžená estetická zmena by pri extrémnom schudnutí nebola možná bez majstrovstva estetického chirurga M. Boháča.

(Offline) článok → Extrémne premeny →

Zdravie
Koľko stojí nové letné telo?

Túžite s blížiacm sa letom po 'novom' krásnom tele? Ideálnym riešením sú kombinované esteticko-chirurgické zákroky. Ich výhodou sú výraznejšie zmeny, s vysokou efektivitou a kratšou celkovou rekonvalescenciou. Zákroky na rôznych miestach na tele je možné kombinovať a robiť naraz – napríklad urobiť facelifting a odstrániť podbradok, zároveň odsať tuk na stehnách aj brušku a pomocou neho vyformovať dokonalý zadoček či prsia.

(Offline) článok →

Zdravie
Nové prsia — aké ľahké!

Fitneska Nikola Weiterová (27) intuitívne cítila, že by si mala nechať vymeniť prsné implantáty. Intenzívny pocit, že s nimi niečo nie je v poriadku, potvrdilo vyšetrenie u odborníka. Napriek tomu, že žije v USA, sa po viacerých konzultáciách na renomovaných plastických klinikách rozhodla pre zákrok na Slovensku. Presvedčil ju osobný prístup, komplexnosť predoperačných vyšetrení a skúsenosti s komplikovanými operáciami estetického chirurga doc. M. Boháča.

(Offline) článok →

Evita
Omladenie intímnych partií

Prejavy starnutia vieme zjemniť aj v intímnych oblastiach. Laserové ošetrenie Intimbloom je všestranné riešenie, ktoré rýchlo a účinne koriguje rôzne ženské zdravotné problémy. Miniinvazívna procedúra sa vykonáva ambulantne, nevyžaduje anestéziu ani rekonvalescenciu. Hneď po zákroku sa žena môže vrátiť do svojho životného tempa, rozdielom je úžasný pocit vnútorného omladenia a zvýšená sebadôvera.

(Offline) článok →

Zdravie
Menšie prsia, väčšie sebavedomie

Ženy, ktoré chcú zmenšiť prsia, často prežívajú nielen estetické, ale aj zdravotné disharmónie. Väčšinu trápi sťažené dýchanie, bolesti na šiji a chrbte, zlé držanie tela a častokrát krivá chrbtica. Pre niektoré z nich je dôvodom nežiaduca pozornosť okolia, pochybnosti o vlastnej atraktivite, znížená sebaúcta či obmedzené možnosti výberu štýlového konfekčného oblečnenia. Perfektným riešením je redukčná mammaplastika.

(Offline) článok →

Zdravie
Čo je malé, to je milé

Operácia malých alebo veľkých pyskov, tzv. labioplastika, patrí medzi časté zákroky, aj keď navonok ostáva tabuizovanou témou. Ženy sa pre ňu rozhodujú z viacerých dôvodov — trápi ich estetická disharmónia, mechanické dráždenie v nohavičkách, diskomfort pri behu, bicyklovaní, plávaní či pohlavnom styku, ale aj časté mykózy a zápaly. Estetická chirurgia dokáže vytvoriť prirodzenú harmóniu, keď vonkajšie veľké pysky prekrývajú malé vnútorné.

(Offline) článok →

 

PUBLIKÁCIE

Nový prsník
Avon a Liga proti rakovine prsníka, 2015
Monografia venujúca sa rekonštrukcii prsníka, ktorá ženám po prekonaní rakoviny pomáha nadobudnúť stratenú ženskosť a harmóniu.

80 vedeckých publikácií
Medzinárodné publikácie nájdete na uznávanom portále ResearchGate

PROJEKTY

M. Boháč sa aktívne venuje aj neziskovým, vedeckým a komerčným projektom súvisiacim s plastickou chirurgiou.

Regeneratívna medicína

Estetická chirurgia

Zákroky